Het verhaal
De Ascent merino 200 Swiss Explorer longsleeve is gemaakt van zuivere, mulesing-vrije merinowol: een prachtig zacht materiaal dat van nature je lichaamstemperatuur reguleert en geurtjes voorkomt. Deze longsleeve is gemaakt in onze Europese fabriek en hoeft pas na meerdere draagbeurten te worden gewassen. Op de borst staat een grafische zeefdruk van onder andere de Aletschgletsjer en de Areusekloof: een verwijzing naar de prachtige Zwitserse natuur. Draag deze longsleeve tijdens je outdooractiviteiten of gewoon elke dag, voor natuurlijk comfort. Stijlvol, milieuvriendelijk en overal op voorbereid.
Veelzijdige kleding, gemaakt voor comfort bij elke stap.

Laag
Matig
Hoog
Soort activiteit
Wat dan ook Matige intensiteit
Wandelen
Materiaal
Merinowol
Zuivere merino = ultiem comfort. Merino is warm, superzacht en van nature ademend. Het materiaal heeft uitzonderlijke thermoregulerende en vochtafvoerende eigenschappen. Bovendien is het van nature geurremmend, waardoor je je langer fris voelt.
Warm
Zeer functionele en comfortabele sportkleding en functioneel ondergoed met zeer goede thermische isolatie. Ideaal voor alle winteractiviteiten. Ademend, voor een effectieve vochtregulering die de huid lekker warm en droog houdt.