Het verhaal
Sommige mensen noemen het een obsessie. Voor jou is het een dagelijks ritueel. Iets waardoor je beter in je vel zit. Je gezonder en fitter voelt. Het X-Alp Performance Knit waterdichte hardloopjack is perfect voor wisselende weersomstandigheden, zodat je nooit een dag hoeft over te slaan. Dankzij het 2,5L single-jersey membraan met een waterkolom van 10.000 mm is dit jack volledig waterdicht, maar toch extreem ademend. De hoofdstof is gemaakt van 100% gerecycled, elastisch en superzacht polyester, zodat je onderweg kunt rekenen op maximale bewegingsvrijheid. Bovendien is het jack uitgerust met gesealde naden, een verstelbare hardloopcapuchon met regenklep en reflecterende details. Weer of geen weer: jij bent er klaar voor.
Sneldrogende hardloopkleding die precies biedt wat je nodig hebt. Waar je ook gaat.
Laag
Matig
Hoog
Soort activiteit
Wat dan ook Hoge intensiteit
Trailrunning, wandelen, hardlopen
Materiaal
Polyester en polypropyleen mix
We vinden polyester geweldig omdat het stevig, licht en sneldrogend is. Door er polyurethaan aan toe te voegen, kunnen we membranen creëren voor meerlaagse waterdichte materialen. Je vindt dit materiaal onder andere in onze collectie regenjacks.
MEER INFO
Beschermt tegen regen, wind en weer. De innovatieve materiaaltechnologie WATERPROOF beschermt als een derde laag het lichaam efficiënt tegen externe invloeden. Het materiaal is waterdicht, winddicht en het ademt.
Inspirerende verhalen